PEŁNA OFERTA KRUSZYW

KRUSZYWA DROGOWE

Kruszywa drogowe posiadają wysokie parametry mechaniczne do zastosowania w najwyższych kategoriach ruchu. Stałość składu ziarnowego daje gwarancję stabilności prowadzenia procesu produkcyjnego mieszanek mineralno-asfaltowych. Kruszywa łamane zasadowe (dolomity) charakteryzują się dobrymi parametrami przy produkcji betonu asfaltowego bez potrzeby zastosowania środków adhezyjnych. Cechuje je również niższa gęstość w porównaniu z bazaltem i gabrem co poprawia wydajność masy bitumicznej nawet do 10%!

mieszanki stabilizacyjne 0-31,5 oraz 0-63 tłuczeń drogowy 31,5-63
tłuczeń kolejowy 31,5-50 kliniec 4-31,5
wysiewkę 0-4 kamień hydrotechniczny

KRUSZYWA BUDOWLANE

Proponujemy produkty eksploatowane w systemie odkrywkowym, bardzo dobrej jakości, w różnych wielkościach. Zróżnicowana oraz rozbudowana oferta naszej firmy daje możliwość wyboru najbardziej optymalnego rozwiązania, spełniającego oczekiwania podmiotów działających w branży. W ofercie znajdą Państwo:

mieszanki stabilizacyjne 0-31,5 oraz 0-63 tłuczeń drogowy 31,5-63
tłuczeń kolejowy 31,5-50 kliniec 4-31,5
wysiewkę 0-4 kamień hydrotechniczny
ogród-kamien ozdbny
ogordy kamienie ozdobne
Ogrod - duzy kamien

KRUSZYWA OZDOBNE

Nadaj nowy wymiar Twojemu ogrodowi, wykorzystując kruszywa ozdobne z naszej bogatej oferty, dostępne w atrakcyjnej kolorystyce i zróżnicowanym stopniu granulacji. Oferujemy najwyższej klasy produkty, których jakość i estetyka zachwyci każdego – od najdrobniejszych kruszyw w postaci kory kamiennej, poprzez różnego rodzaju płytki, a skończywszy na głazach ogrodowych. Wielobarwność i nieregularność oferowanych przez nas kruszyw ozdobnych decyduje o niepodważalnych walorach dekoracyjnych gnejsu i jego szerokich zastosowaniach. Wykorzystanie:

dekoracje wodne okładziny ścian domowych
skalniaki ścieżki ogrodowe
grille murowane tarasy

Proponujemy nawiązanie współpracy

KLIENTOM 

HURTOWYM

Skontaktuj się

tylko u nas najlepsze kruszywa budowlane, ozdobne i drogowe